Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Blat kuchenny z parapetem, parapet z blatu kuchennego

Kamień jest jednym z pierwszych znanych w historii materiałów budowlanych. Do dziś pełni istotną rolę w budownictwie. Coraz częściej gości w naszych domach. Spośród różnych materiałów budowlanych, to właśnie kamień zapewnia obiektom architektonicznym wieloletnią trwałość. Poza tym jest bardzo funkcjonalny, oraz nadaje prestiżowy charakter naszych wnętrz.

Nasz zakład zajmuję się produkcją oraz montażem kamiennych elementów budowlanych. Naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo oraz produkty najwyższej jakości.W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

oraz inne elementy według Państwa życzeń.

 

 


KMC Kamieniarstwo Cebula
ul. Malinowa Góra 19, 38-400 Krosno Tel: 606361758; 6602263302; 6785198206
Więcej

Blat Kuchenny z parapetem - Posadzki z kamienia naturalnego

 

Firma KMC istnieje na rynku od 1986 roku. Jej naczelnym profilem działalności jest produkcja oraz montaż kamiennych elementów budowlanych. Przedsiębiorstwo importuje kamień najwyższej jakości z państw takich jak Włochy czy Hiszpania, gdzie tradycje budownictwa kamiennego są bardzo bogate. 

CO OBEJMUJE OFERTA FIRMY KMC 

W ofercie KMC klienci znajdą montaż i produkcję takich elementów, jak:

  • Parapety.
  • Elewacje.
  • Schody i posadzki.
  • Blaty kuchenne oraz łazienkowe.
  • Elementy kominkowe. 

Najczęściej spotykane materiały w których tworzy omawiana firma to granit, marmur i piaskowiec. Przedsiębiorstwo zajmuje się zarówno klientami prywatnymi, jak i wyposażeniem kościołów (tu także posadzki czy schody, ale ponadto np. chrzcielnice, ołtarze oraz inne elementy wystroju wnętrza świątyni) oraz wykonywaniem nagrobków. 

Blat Kuchenny z KamieniaPosadzka z Kamienia Naturalnego


ZALETY POSIADANIA POSADZEK Z KAMIENIA NATURALNEGO JAKO JEDNEJ Z USŁUG FIRMY KMCPosadzki z kamienia naturalnego wykonywane przez KMC cechują się przede wszystkim ogromną trwałością. Jest to inwestycja na długie lata. Naturalny kamień jest materiałem bardzo cennym i jego struktura oraz ziarnistość z czasem staje się bardziej wyrazista. Kamień naturalny może być wielokrotnie odnawiany i nie wpływa to na wygląd posadzki. Jest świetnym rozwiązaniem na zarówno pokój dzienny, salon, jak i sypialnię czy przedpokój. Ponadto łatwo go utrzymać w czystości. BLATY KUCHENNE Z PARAPETEM – POPISOWA USŁUGA REALIZOWANA PRZEZ KMCBlat kuchenny z parapetem potrafi nadać kuchni prawdziwego charakteru i naprawdę oryginalnego wyglądu. Kamienny blat jest bardzo trwały i nie ma tu mowy o jakichś problemach z uszkodzeniem czy konserwacją. KMC w tej usłudze oferuje najlepszy rodzaj materiału oraz doskonały montaż.